• Վտանգի, ինչպես նաև հեղեղների և սելավների առկայության դեպքում տեղեկացնել ՀՀ ՆԳՆ ՓԾ Վայոց ձորի մարզային փրկարարական վարչության ճգնաժամային կառավարման կենտրոն՝ 911 հեռախոսահամարին:
26.03.25 «LEASING EXPO 2025» ցուցահանդեսի վերաբերյալ
Տեղեկացնում ենք, որ «LEASING EXPO 2025»-ն արդեն երկրորդ անգամ մեկ հարկի տակ կհավաքի խոշոր կազմակերպությունների և 100-ից ավել բրենդների, որոնք առաջարկում են տարատեսակ սարքավորումներ: Ցուցահանդեսի պաշտոնական բացումը տեղի կունենա ապրիլի 18-ին, ժամը՝ 12:00-ին Մերիդիան էքսպո կենտրոնում: Մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ այստեղ:
24.03.25 Ազոտական պարարտանյութի ձեռքբերման նպատակով հերթագրման աշխատանքների վերաբերյալ
Հարգելի՛ բնակիչներ.
Տեղեկացնում ենք, որ Եղեգնաձորի համայնքապետարանում և վարչական ղեկավարների նստավայրերում մեկնարկել են ռուսական արտադրության ազոտական պարարտանյութի ձեռքբերման նպատակով հերթագրման աշխատանքները։
Ազոտական պարարտանյութի այս պահի արժեքը 7500 ՀՀ դրամ է:
Հերթագրման աշխատանքների վերջնաժամկետը սույն թվականի ապրիլի 11֊ն է։ Լրացուցիչ հարցերի համար զանգահարել 0281 2 51 83 հեռախոսահամարով կամ մոտենալ համայնքապետարան։
24.03.25 «Երիտասարդական տեղական քաղաքականության մշակում, համայնքային երիտասարդական աշխատանքի կազմակերպում և երիտասարդների մասնակցություն» թեմաներով դասընթացի մասնակիցների հավաքագրում